| МОЩНОСТ | 100 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SFS 1000WH |
| МОЩНОСТ: | 100 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.323 kg |
| EAN | 8590669113545 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 100 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SFS 1000WH |
| МОЩНОСТ: | 100 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.323 kg |
| EAN | 8590669113545 |