| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 620 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ | 2.6 мм |
| ШИРОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ | 82 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | HIKOKI |
| МОДЕЛ: | P20SF |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 620 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ: | 2.6 мм |
| ШИРОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ: | 82 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 17000 |
| ФАЛЦ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.500 kg |
| КУФАР: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4966376296088 |


