| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | NAVEE |
| МОДЕЛ: | E-SCOOTER EASYRIDE 25 PRO |
| ПРОБЕГ: | ДО 25 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 300 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 21.6 V 10200 MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 8.50 " |
| ТИП ГУМИ: | ПЛЪТНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | E-ABS / БАРАБАННА |
| ОКАЧВАНЕ: | ПРЕДНО |
| ТЕГЛО: | 15.9 КГ |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 90 КГ |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЪВАЕМА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6975293674501 |











