| СКОРОСТ | ДО 45 КМ/Ч |
| Марка | SEGWAY |
| МОДЕЛ: | E110S GLOSSY RED |
| ПРОБЕГ: | ДО 75 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 45 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 1000 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-ION |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 48V 30000 MAH 1440 WH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 12.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ХИДРАВЛИЧНА ДИСКОВА |
| ОКАЧВАНЕ: | ПРЕДНО/ЗАДНО |
| ТЕГЛО: | 90 КГ |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 230 КГ |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720254405025 |












