| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 33.00 см |
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ: | DCM561P1-QW SET |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 5.00 Ah |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 33.00 см |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 7.50 м |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.640 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048615287 |







