| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 300 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 23.00 см |
| ЗАВЪРТАНЕ НА ГЛАВАТА НА 90 ГР. | Не |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | SmallCut 300 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 300 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 23.00 см |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 6.00 м |
| ДЕБЕЛИНА НА КОРДАТА: | 1.6 мм |
| ЗАВЪРТАНЕ НА ГЛАВАТА НА 90 ГР.: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.320 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| МОДЕЛ: | SmallCut 300 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 300 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 23.00 см |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 6.00 м |
| ДЕБЕЛИНА НА КОРДАТА: | 1.6 мм |
| ЗАВЪРТАНЕ НА ГЛАВАТА НА 90 ГР.: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.320 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 4078500016506 |







