| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 30.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА | 7.7 m/s |
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ: | DCM565P1 |
| ТИП ТРИОН: | СТАНДАРТЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 5.00 Ah |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | DEWALT XR |
| МАКСИМАЛЕН РАЗРЕЗ: | 30.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА: | 7.7 m/s |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048667576 |









