| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 25.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА | 24.0 m/s |
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ: | DUC254Z |
| ТИП ТРИОН: | СТАНДАРТЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | MAKITA LXT |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 25.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА: | 24.0 m/s |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.000 kg |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381857543 |






