| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1900 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 35.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА | 15.0 m/s |
| Марка | RYOBI |
| МОДЕЛ: | RCS1935B |
| ТИП ТРИОН: | СТАНДАРТЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1900 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 35.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА: | 15.0 m/s |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 5.560 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4892210170545 |






