| МОЩНОСТ | 250 W |
| Марка | SPR |
| МОДЕЛ: | E-MTB SUPREME 29" L BLK/BLK |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ПОДПОМАГАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-ION |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V/450WH 12.5AH |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| РАМКА: | L |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 29.00 " |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ХИДРАВЛИЧНА ДИСКОВА СПИРАЧК |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800932110573 |





