| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР | ИНВЕРТОРЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ | 2000 W |
| ГОРИВО | БЕНЗИН |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-GG10 2000 W |
| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР: | ИНВЕРТОРЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 2500 |
| БРОЙ КОНТАКТИ 220 V: | 2 |
| ГОРИВО: | БЕНЗИН |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО: | 4.00 L |
| РАЗХОД НА ГОРИВО ПРИ 2/3 НАТОВ: | 1.1 L |
| СИНХРОНИЗИРАН: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 24.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972010666 |






