| ДИСПЛЕЙ | 6,13" E-INK Carta 824 x 1648 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB, RAM: 6 GB |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ | PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, TXT |
| ИНТЕРФЕЙС | USB-C, WI-FI, BLUETOOTH |
| Марка | BOOX |
| МОДЕЛ: | PALMA 6.13" BLACK OPC1084R |
| ДИСПЛЕЙ: | 6,13" E-INK Carta 824 x 1648 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 GB, RAM: 6 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ: | PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, TXT |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 B/G/N |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C, WI-FI, BLUETOOTH |
| АУДИО: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ТЕГЛО: | 170 грама |
| БАТЕРИЯ: | 3950 MAH |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | ANDROID 11, КАМЕРА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6949710308669 |














