| ДИСПЛЕЙ | 6"(15.2 cm) 800x600 Touch, LED |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 16 GB |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ | AAX,AZW,AZW3,DOCX,HTML,MOBI |
| ИНТЕРФЕЙС | USB-C |
| Марка | KINDLE |
| МОДЕЛ: | GEN 11 2022 16 GB BLACK |
| ДИСПЛЕЙ: | 6"(15.2 cm) 800x600 Touch, LED |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 16 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ: | AAX,AZW,AZW3,DOCX,HTML,MOBI |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 A/C |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Не |
| РАЗМЕР: | 157.8 X 108.6 X 8.0 MM |
| БАТЕРИЯ: | LI-POLYMER |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ: | ДО 6 СЕДМИЦИ ПРИ 30 МИН НА ДЕН |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 840268916237 |








