| ДИСПЛЕЙ | 6" Carta 1080x1440 Touch Light |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 32 GB |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ | AAX,AZW,AZW3,DOCX,HTML,MOBI |
| ИНТЕРФЕЙС | MicroUSB |
| Марка | KINDLE |
| МОДЕЛ: | PAPERWHITE 4 32 GB BLACK |
| ДИСПЛЕЙ: | 6" Carta 1080x1440 Touch Light |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 32 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ: | AAX,AZW,AZW3,DOCX,HTML,MOBI |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 B/G/N |
| ИНТЕРФЕЙС: | MicroUSB |
| АУДИО: | BLUETOOTH |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Не |
| ТЕГЛО: | 182 g |
| БАТЕРИЯ: | LI-POLYMER |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ: | ДО 6 СЕДМИЦИ ПРИ 30 МИН НА ДЕН |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | IPX8 |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 841667152752 |













