| АМПЕРАЖ | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W | 3680.0 W |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | MINI 176638 16A 3680W |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 1 |
| АМПЕРАЖ: | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 3680.0 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443508782 |








2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| АМПЕРАЖ | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W | 3680.0 W |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | MINI 176638 16A 3680W |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 1 |
| АМПЕРАЖ: | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 3680.0 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443508782 |