| АМПЕРАЖ | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W | 3680.0 W |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | SMART PLUG 2 16A 3680W |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| ИЗИСКВА ХЪБ: | Не |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI, BLUETOOTH 5.0 |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 1 |
| УПОТРЕБА: | ВЪТРЕШНА |
| ЗАДАВАНЕ НА ГРАФИК ЗА РАБОТА: | ТАЙМЕР |
| АМПЕРАЖ: | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 3680.0 W |
| EAN | 6941812706626 |







