| АМПЕРАЖ | 10.00 A |
| МОЩНОСТ W | 2300.0 W |
| Марка | LEDVANCE |
| МОДЕЛ: | SMART+ |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| СВЪРЗАНОСТ: | WIFI 2.4 GHZ |
| УПОТРЕБА: | ВЪТРЕШНА |
| АМПЕРАЖ: | 10.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 2300.0 W |
| КОЕФИЦИЕНТ НА ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP 20 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4058075522800 |




