| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1800.00 ml |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | SA403BE0 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1800.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Да |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.500 kg |
| EAN | 3016661181603 |




















