| WATER TANK CAPACITY | 1800.00 ml |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | SA403BE0 |
| WATER TANK CAPACITY: | 1800.00 ml |
| COFFEGRINDER: | Yes |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.500 kg |
| EAN | 3016661181603 |










i
"" Today

| WATER TANK CAPACITY | 1800.00 ml |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | SA403BE0 |
| WATER TANK CAPACITY: | 1800.00 ml |
| COFFEGRINDER: | Yes |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.500 kg |
| EAN | 3016661181603 |