| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 3500.00 ml |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Да |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | XP804T10 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 3500.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Да |
| ТЕРМОБЛОК СИСТЕМА: | Да |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 13.000 kg |
| EAN | 3016661178900 |
















