| POWER | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 3500.00 ml |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | Yes |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | XP804T10 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| POWER: | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 3500.00 ml |
| COFFEGRINDER: | Yes |
| THERMOBLOCK SYSTEM: | Yes |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| COFFEE LENGTH SETTINGS: | Yes |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| CUP WARMER: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 13.000 kg |
| EAN | 3016661178900 |
















