| НАЛЯГАНЕ | 8.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 800.00 ml |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | MCM-99H |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| НАЛЯГАНЕ: | 8.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 800.00 ml |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 0.50 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.504 kg |
| EAN | 3800139244361 |















