| PUMP PRESSURE | 8.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 800.00 ml |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | MCM-99H |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PUMP PRESSURE: | 8.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 800.00 ml |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT: | 0.50 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.504 kg |
| EAN | 3800139244361 |















