| МОЩНОСТ | 1350.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 2.30 ml |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | PSA3228/01 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| МОЩНОСТ: | 1350.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 2.30 ml |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ НА КАФЕТО: | Да |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ: | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 439.00 мм |
| ШИРИНА: | 320.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 334.00 мм |
| ТЕГЛО: | 8.60 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 13.450 kg |
| EAN | 8720389032851 |
















