| POWER | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 2.30 ml |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | PSA3228/01 |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| POWER: | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 2.30 ml |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| AUTO DOSING SYSTEM: | Yes |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS: | Yes |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| HEIGHT: | 439.00 мм |
| WIDTH: | 320.00 мм |
| DEPTH-MM: | 334.00 мм |
| WEIGHT: | 8.60 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 13.450 kg |
| EAN | 8720389032851 |
















