| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 2.00 ml |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Не |
| Марка | SAGE |
| МОДЕЛ: | SES 876BSS |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 2.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Да |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ НА КАФЕТО: | Да |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Да |
| МЯСТО ЗА АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 13.730 kg |
| EAN | 9355973097917 |

















