| МОЩНОСТ | 1850.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 9.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 2.00 ml |
| Марка | SAGE |
| МОДЕЛ: | SES876BTR4EEU1 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1850.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 9.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 2.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Да |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ НА КАФЕТО: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 9.70 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 13.785 kg |
| EAN | 9355973097955 |















