| POWER | 1850.00 W |
| PUMP PRESSURE | 9.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 2.00 ml |
| Brand | SAGE |
| MODEL: | SES876BTR4EEU1 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| POWER: | 1850.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 9.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 2.00 ml |
| COFFEGRINDER: | Yes |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| AUTO DOSING SYSTEM: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT: | 9.70 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 13.785 kg |
| EAN | 9355973097955 |















