| МОЩНОСТ | 1380.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 900.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | SIENNA LATTE |
| МОЩНОСТ: | 1380.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 900.00 ml |
| ТЕРМОБЛОК СИСТЕМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.200 kg |
| EAN | 8422160061189 |
















