| POWER | 1380.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 900.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | SIENNA LATTE |
| POWER: | 1380.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 900.00 ml |
| THERMOBLOCK SYSTEM: | Yes |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.200 kg |
| EAN | 8422160061189 |
















