| МОЩНОСТ | 1080.00 W |
| ВИД НА КАНАТА | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ПРИ ШВАРЦ | 1.25 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1.38 ml |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD7411/00 |
| МОЩНОСТ: | 1080.00 W |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ПРИ ШВАРЦ: | 1.25 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1.38 ml |
| НАЛИЧИЕ НА ФИЛТЪР: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.080 kg |
| EAN | 8720389041228 |











