| POWER | 1080.00 W |
| JUG TYPE | GLASS |
| KETTLE CAPACITY | 1.25 |
| WATER TANK CAPACITY | 1.38 ml |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD7411/00 |
| POWER: | 1080.00 W |
| JUG TYPE: | GLASS |
| KETTLE CAPACITY: | 1.25 |
| WATER TANK CAPACITY: | 1.38 ml |
| FILTER EQUIPMENT: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.080 kg |
| EAN | 8720389041228 |











