| ПУЛСОМЕР | Да |
| КРАЧКОМЕР | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | GALAXY FIT 3 R390 PINK |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.60 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 4.06 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 256x402 |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Не |
| МИКРОФОН: | Не |
| GPS: | Не |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| ТИХА АЛАРМА: | Да |
| SPO2: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68 |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 36.8 g |
| РАЗМЕР: | 42.9X28.8X9.9 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 208 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID |
| ЦВЯТ: | PINK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095362151 |


















