| ПУЛСОМЕР | Да |
| КРАЧКОМЕР | Да |
| Марка | HUAWEI |
| МОДЕЛ: | BAND 10 NOR-B29 GREEN |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.47 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.73 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 194x368 |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Не |
| МИКРОФОН: | Не |
| GPS: | Не |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| ТИХА АЛАРМА: | Да |
| SPO2: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 ATM |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 14 g |
| РАЗМЕР: | 43.45X24.86X8.99 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 180 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | GREEN |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6942103150340 |










