| ПУЛСОМЕР | Да |
| КРАЧКОМЕР | Да |
| Марка | HUAWEI |
| МОДЕЛ: | Band 11 Purple - 55020GVM |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.62 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 4.11 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 286x482 |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Не |
| МИКРОФОН: | Не |
| GPS: | Не |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| ТИХА АЛАРМА: | Да |
| SPO2: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 ATM, IP68, ISO 22810:2010 |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 16 g |
| РАЗМЕР: | 42.6X28.2X8.99 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 300 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | PURPLE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6942103182563 |









