| МОЩНОСТ | 2000 W |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА | 3.00 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИВ |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EDF-0103 |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА: | 3.00 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИВ |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ПОДВИЖНА КУПА: | Не |
| ПРОЗОРЧЕ ЗА НАБЛЮДЕНИЕ: | Да |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.475 kg |
| EAN | 9003898701036 |






