| POWER | 2000 W |
| OIL CONTENT | 3.00 L |
| INTERNAL COVERING | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИВ |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EDF-0103 |
| POWER: | 2000 W |
| OIL CONTENT: | 3.00 L |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИВ |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | No |
| DISPLAY: | No |
| REMOVABLE BOWL: | No |
| OBSERVATION WINDOW: | Yes |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.475 kg |
| EAN | 9003898701036 |







