| МОЩНОСТ | 1900 W |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА | 2.10 L |
| КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ | 1.20 kg |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | FF162131 |
| МОЩНОСТ: | 1900 W |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА: | 2.10 L |
| КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ: | 1.20 kg |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ФУНКЦИЯ СТУДЕНИ СТЕНИ: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ИЗТОЧВАНЕ: | Не |
| ПРОЗОРЧЕ ЗА НАБЛЮДЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.280 kg |
| EAN | 3045386351862 |








