| БРОЙ ФУНКЦИИ | 4 |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 38 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | CDG714XB1 |
| ВИСОЧИНА: | 45.50 см |
| ШИРИНА: | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 4 |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| ГОТВЕНЕ НА ПАРА: | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 38 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 3 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005325870 |


























