| БРОЙ ФУНКЦИИ | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 71 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | HBA534ES3 |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 3 |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 71 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4242005464524 |





























