| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 71 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | HBA572BB4 |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧЕН ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| AIRFRY ФУНКЦИЯ: | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 71 L |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 3 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005544578 |



























