| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 44 L |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | LVL8E09Z |
| ВИСОЧИНА: | 45.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.7 см |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 44 L |
| EAN | 7333394119571 |























