| БРОЙ ФУНКЦИИ | 23 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 71 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | NEFF |
| МОДЕЛ: | B69FY5CY0 |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 23 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| ГОТВЕНЕ НА ПАРА: | Да |
| СОНДА ЗА МЕСО: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 3 |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 71 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242004266341 |























