| ВИД ЗАПАЛВАНЕ | МЕХАНИЧНО |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EGERH-1218 |
| ТИП: | ГАЗ + ТОК |
| МОЩНОСТ W: | 4200.0 W |
| ЗАХРАНВАЩО НАЛЯГАНЕ: | 30 mbar |
| ВИД ЗАПАЛВАНЕ: | МЕХАНИЧНО |
| РЕГУЛИРАНЕ НА МОЩНОСТТА: | Да |
| РАБОТА НА ТОК: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 69.00 см |
| ШИРИНА: | 15.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОЩНОСТ: | 4200w |
| АТМОСФЕРЕН АНАЛИЗАТОР: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 69X15X43CM |
| КОНСУМАЦИЯ НА ГАЗ ЗА ЧАС: | 305.00 g/h |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КОНСУМАЦИЯ: 110/305 ГР/ЧАС |
| EAN | 9003898712186 |





