| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 90 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 65Hz - 19kHz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SPG-69C3 |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 90 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 65Hz - 19kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043518210 |



| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 90 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 65Hz - 19kHz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SPG-69C3 |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 90 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 65Hz - 19kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043518210 |