| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 40 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 75Hz – 20kHz |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | STAGE 3 527 |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| ИМПЕДАНС: | 3 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 75Hz – 20kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6925281946561 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 40 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 75Hz – 20kHz |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | STAGE 3 527 |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| ИМПЕДАНС: | 3 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 75Hz – 20kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6925281946561 |