| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 40Hz - 22kHz |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | XS-FB6930E |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 40Hz - 22kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736011571 |






| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 40Hz - 22kHz |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | XS-FB6930E |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 40Hz - 22kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736011571 |