| РАЗМЕР | 17 СМ |
| МОЩНОСТ | 80 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50Hz - 23kHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DSK 170.3 |
| РАЗМЕР: | 17 СМ |
| МОЩНОСТ: | 80 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50Hz - 23kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823104142 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР | 17 СМ |
| МОЩНОСТ | 80 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50Hz - 23kHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DSK 170.3 |
| РАЗМЕР: | 17 СМ |
| МОЩНОСТ: | 80 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50Hz - 23kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823104142 |