| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 100 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 34 - 25,000 Hz |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | TS-A6970F |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 100 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 oHm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 34 - 25,000 Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 884938409889 |











| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 100 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 34 - 25,000 Hz |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | TS-A6970F |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 100 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 oHm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 34 - 25,000 Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 884938409889 |