| DIMENSION | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER | 100 W |
| FREQUENCY RANGE | 34 - 25,000 Hz |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-A6970F |
| DIMENSION: | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER: | 100 W |
| IMPEDANCE: | 4 oHm |
| FREQUENCY RANGE: | 34 - 25,000 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 884938409889 |











| DIMENSION | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER | 100 W |
| FREQUENCY RANGE | 34 - 25,000 Hz |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-A6970F |
| DIMENSION: | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER: | 100 W |
| IMPEDANCE: | 4 oHm |
| FREQUENCY RANGE: | 34 - 25,000 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 884938409889 |